Ali se želite zaposliti v unikatnem in ustvarjalnem okolju? Imate pozitiven odnos do dela, ste urejeni, vestni, marljivi z občutkom odgovornosti in timskega dela?
Smo hitrorastoče podjetje, sledimo tradiciji kakovosti in profesionalnosti v izvedbi storitev ter odnosa, ki je odraz kvalitetne turistične ponudbe.
Vabimo vas da se pridružite uspešnemu kolektivu na delovnem mestu.

Razpisana delovna mesta:

SOBARICA/ČISTILKA (m/ž)

Objavljeno dne: 1. 10. 2020

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • dnevno čiščenje prostorov (sobe, skupni prostori, pisarne, bazeni,…),
  • ročno in strojno čiščenje vseh površin za čiščenje,
  • čiščenje in skrb za brezhibnost delovnih strojev in čistilnih pripomočkov,
  • nameščanje sanitarnega materiala,
  • vodenje evidence potrebe po čistilih in potrošnem materialu,
  • polnjenje in praznjenje mini bara, vodenje evidence in posredovanje informacij recepciji,
  • skrb za red in čistočo ter splošno urejenost prostora in okolice,
  • odgovornost za kontrolo, nameščanje in prevzem ter odvoz hotelskega perila,
  • skrb za polnjenje priročnega skladišča.

KAJ PRIČAKUJEMO

  • stopnja izobrazbe
  • urejenost, zanesljivost
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj

KAJ NUDIMO

  • sklenitev pogodbe za določen čas, s poskusno dobo enega meseca, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • redno plačilo
  • urejeno delovno okolje
  • izmensko delo.

Vaše prijave pričakujemo preko e-sistema portala Mojedelo.com ali na mail: kadri@rimske-terme.si do 08.10.2020 ali pokličite na telefon 03/574-2050.