NATAKAR

14.11.2019

Ali se želite zaposliti v unikatnem in ustvarjalnem okolju? Imate pozitiven odnos do dela, ste urejeni, vestni, marljivi z občutkom odgovornosti in timskega dela?Smo hitrorastoče podjetje, sledimo tradiciji kakovosti in profesionalnosti v izvedbi storitev ter odnosa, ki je odraz kvalitetne turistične ponudbe.

Vabimo vas da se pridružite uspešnemu kolektivu na delovnem mestu.

NATAKAR I (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • delo v strežbi v penzionski restavraciji, bazenu in na pogostitvah,
  • priprava in strežba pijač, napitkov in atraktivna prezentacija,
  • strežba penzionskih obrokov in gotovih jedi,
  • predstavitev ponudbe hrane in pijač,
  • svetovanje gostom pri izbiri,
  • skrb za čisto delovno okolje,
  • ostala dela po navodilih nadrejene osebe.

KAJ PRIČAKUJEMO

  • poznavanje vin in ostalih pijač,
  • poznavanje priprave napitkov,
  • urejeno, vestno in marljivo osebo, z možnostjo timskega dela in občutkom odgovornosti,
  • aktivno znanje slovenskega jezika,
  • osnovno znanje dveh tujih jezikov,
  • veselje do dela z ljudmi,
  • oz. III. stopnja izobrazbe.

KAJ NUDIMO

  • sklenitev pogodbe s polnim delovnim časom za določen čas z dvomesečnim poskusnim delom z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • redno plačilo,
  • urejeno delovno okolje,
  • koriščenje ugodnosti zaposlenih v sklopu storitev Rimske Terme,
  • izmensko delo.