Kuhar »a la carte« (m/ž)

14.11.2019
V Rimskih termah med svojo ekipo vabimo kuharja z navdihom. Energija in želja po ustvarjanju ter preizkušanju je najboljša pot do zaposlitve na delovnem mestu.Kuhar »a la carte« (m/ž)

Vaše naloge bodo:

  • samostojno pripravljanje in kuhanje jedi v a la carte restavraciji,
  • samostojna priprava jedilnikov, menijev, life cookinga, drugih dogodkov,
  • sodelovanje pri pripravi posebnih jedilnikov (dietna, vegetarijanska, brezglutenska, brezlaktozna, veganska … prehrana, catering),
  • priprava kruha in pekovskih izdelkov,
  • izdelava testenin, polizdelkov in predpriprava hrane,
  • vzdrževanje higiene kuhinje in delovanje v skladu s HACCP,
  • sodelovanje pri vzdrževanju kvalitetnega načina postrežbe gostov,
  • skrb za urejenost delovnega mesta,
  • timsko delo,
  • opravljanje drugih nalog s področja priprave hrane po navodilih nadrejenega.

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • zaključena izobrazba gastronomske ali živilske smeri,
  • vsaj 2 leti izkušenj z delom v a-la-carte kuhinji,
  • poznavanje področja priprave hrane,
  • urnost, natančnost in iznajdljivost,
  • Osebna urejenost, čistoča, zanesljivost, samostojnost pri delu,
  • prilagodljivost glede na delovni čas,
  • želja po učenju ter širjenju znanja.

NUDIMO:

  • sklenitev pogodbe za nedoločen čas, s poskusno dobo dveh mesecev,
  • redno plačilo,
  • urejeno delovno okolje,
  • izmensko delo,
  • koriščenje ugodnosti v sklopu storitev podjetja Terme Resort d.o.o., blagovna znamka Rimske terme.